خبر سایت
02

برگزاری کلاس آموزشی سلامت اجتماعی پیشگیری از همسرآزاری و کودک آزاری

برگزاری کلاس آموزشی سلامت اجتماعی پیشگیری از همسرآزاری و کودک آزاری
به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان ایلام در تاریخ 95/8/1  یک دوره کارگاه آموزشی با عنوان سلامت اجتماعی پیشگیری از همسر آزاری و کودک آزاری با حضور بهورزان در مرکز بهداشت شهرستان ایلام برگزار گردید.

 در این کارگاه خانم خدیجه امیدی مسئول سلامت روان مرکز بهداشت شهرستان ایلام در مورد خشونت خانگی اظهار کرد: که یک آسیب اجتماعی شایع و ناپسندی است که اغلب  به صورت پنهان و در مواردی به صورت آشکار اتفاق می افتد که می تواند در دراز مدت آثار مخرب و جبران ناپذیری بر سلامت خانواده بگذارد .

در این کلاس آموزشی در مورد انواع همسر آزاری جسمی روانشناختی و رفتاری و آثار مخرب آن بر فرزندان بحث شد و همچنین  در مورد نحوه ارتباط با افراد خشونت دیده و اقداماتی که مراقبین سلامت برای افراد خشونت دیده باید انجام دهند بحث و تبادل نظر شد.

 در پایان خانم نورمحمدی کارشناس روانشناسی مرکز شماره 9 به بیان بدرفتاری و غفلت از کودکان و باورها و نگرش های که همگام با تغیرات ساختارها و سیستم های اجتماعی ,سیاست ها و قوانین اجتماعی و خدمات و حقوق کودکان دستخوش تغیر گردیده پرداخت و در پایان در مورد آثار بدرفتاری روی کودکان بحث و تبادل نظر گردید.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (132)
گروه خبر: روابط عمومی
کد خبر: 11591
  • برگزاری کلاس آموزشی سلامت اجتماعی پیشگیری از همسرآزاری و کودک آزاری
  • برگزاری کلاس آموزشی سلامت اجتماعی پیشگیری از همسرآزاری و کودک آزاری
جستجو